Ndërlidhjet

KAJRO


Dëmtimi i kabllove nëndetare të internetit ka goditur rëndë biznesin në të gjitha vendet e Lindjes së Mesme dhe Azisë Jugore. Nuk dihet ende cili ka qenë shkaku i dëmtimit të kabllove nënujore, derisa riparimi i tyre do marrë së paku një javë.
XS
SM
MD
LG