Ndërlidhjet

Afganët e parë i shpëtojnë kaosit


Afganët e parë i shpëtojnë kaosit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Në Gjermani kanë mbërritur afganët e parë, të cilët mezi kanë ikur mes kaosit të madh në aeroportin e Kabulit, pasi kryeqyteti i Afganistanit ra në duart e talibanëve. Shumë prej tyre janë të mërzitur, pasi atje kanë lënë shumë të afërm. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG