Ndërlidhjet

Pamje nga vendi i aksidentit me autobus në Kroaci


Pamje nga vendi i aksidentit me autobus në Kroaci
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Dhjetë persona kanë vdekur dhe mbi 40 të tjerë janë plagosur të dielën, pas daljes nga rruga të një autobusi me targa të Kosovës, në autostradën afër Sllavonski Brodit në Kroaci. Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës (MPJD) në Kosovë, ka thënë se të vdekurit janë bashkatdhetarë, të cilët kanë qenë duke udhëtuar në linjë të rregullt Frankfurt-Prishtinë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG