Ndërlidhjet

Pakujdesia që çon në vdekje


Pakujdesia që çon në vdekje
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Shpejtësia e madhe dhe mosrespektimi i shenjave në trafik, po vazhdojnë të shkaktojnë aksidente fatale në rrugët e Kosovës. Policia e Kosovës thotë se ka rritur masat e ndëshkimeve dhe po punon në sensibilizimin e qytetarëve. Vetëm në 7 muajt e parë të vitit 2018, janë raportuar 44 viktima. (Pamje: Bujar Tërstena)

Shpejtësia e madhe dhe mosrespektimi i shenjave në trafik, po vazhdojnë të shkaktojnë aksidente fatale në rrugët e Kosovës. Policia e Kosovës thotë se ka rritur masat e ndëshkimeve dhe po punon në sensibilizimin e qytetarëve. Vetëm në 7 muajt e parë të vitit 2018, janë raportuar 44 viktima. (Pamje: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG