Ndërlidhjet

Tragjedia me autobus në Bullgari lë të vdekur 46 persona


Tragjedia me autobus në Bullgari lë të vdekur 46 persona
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Së paku 46 persona kanë mbetur të vdekur dhe shtatë të tjerë janë lënduar, kur një autobus i një agjencie turistike nga Shkupi është kapluar nga flakët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG