Ndërlidhjet

Shqipëria në pritje të rezultateve


Shqipëria në pritje të rezultateve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Qytetarët e Shqipërisë kanë votuar për zgjedhjet parlamentare. Në këto zgjedhje të drejtë vote patën 3.6 milionë qytetarë, prej tyre votuan vetëm 48 për qind. Dita e zgjedhjeve ishte e qetë dhe në orët e mbrëmjes, partitë kryesore politike hezituan që të shpallnin fitoren.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG