Ndërlidhjet

Policia ruse ndalon Navalnyn


Policia ruse ndalon Navalnyn
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Policia ruse ka ndaluar opozitarin dhe kritikun e Kremlinit, Aleksei Navalny, pak minuta pasi ai ka ateruar në një aeroport në Moskë. Navalny u kthye në vendin e tij pas disa muajsh trajnimi mjekësor në Gjermani, pas një helmimi për të cilin ai akuzon autoritetet ruse. (Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG