Ndërlidhjet

Bërnabiq vaksinohet kundër koronavirusit


Bërnabiq vaksinohet kundër koronavirusit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, më 24 dhjetori mori dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, të prodhuar nga kompanitë Pfizer dhe BioNTech. Në Serbi të enjten nisi fushata e vaksinimit kundër koronavirusit. Autoritetet kanë thënë se të parët që do të vaksinohen do të jenë të moshuarit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG