Ndërlidhjet

Arrestimi i Albin Kurtit


Policia e Kosovës ka arrestuar sot deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurti, Albulena Haxhiu dhe Donika Kadaj-Bujupi. Deputeti Kurti është arrestuar teksa po shkonte në seancë plenare. Kryetari i Vetëvendosjes, ka konfirmuar se Policia ka arrestuar edhe deputetet Haxhiu dhe Kadaj-Bujupi. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG