Ndërlidhjet

Pasagjerët në avionin e devijuar nga Bjellorusia tregojnë se çfarë ndodhi


Pasagjerët në avionin e devijuar nga Bjellorusia tregojnë se çfarë ndodhi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Pasagjerët që ishin nisur drejt Lituanisë me një avion të kompanisë Ryanair, ku ndodhej një aktivist i kërkuar opozitar bjellorus, tregojnë se çfarë ndodhi gjatë fluturimit, pasi ai u detyrua nga Bjellorusia të zbriste në Minsk. Fluturimi FR4978 u devijua të dielën e 23 majit nga rruga e tij prej Athinës drejt Vilniusit, gjoja për arsye sigurie. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG