Ndërlidhjet

Numër i madh viktimash në betejën për Bahmutin

Ukraina vazhdon ta mbajë fortesën e Bahmutit, pavarësisht humbjeve të mëdha të raportuara, sulmeve të vazhdueshme ruse dhe një disavantazhi të dukshëm në artileri. (Përgatiti: Valona Tela)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG