Ndërlidhjet

Bëhen publike akuzat kundër Trumpit


Bëhen publike akuzat kundër Trumpit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve kanë prezantuar dy artikuj kundër presidentit amerikan, Donald Trump, duke e akuzuar për akuzim dhe pushtetin dhe pengim të punës së Kongresit. Jerrold Nadler, udhëheqës i Komitetit Gjyqësor në Dhomën e Përfaqësuesve ka thënë se presidenti republikan “ e sheh veten mbi ligjin”.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG