Ndërlidhjet

Bejruti, një ditë pas shpërthimit


Bejruti, një ditë pas shpërthimit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Më 4 gusht, në Bejrut të Libanit, një shpërthim i fuqishëm la të vdekur mbi 100 persona dhe mbi 4,000 u plagosën. Pamjet e xhiruara një ditë më pas, shfaqin shkatërrimin që la pas ky shpërthim, që ende nuk është e qartë se çfarë e shkaktoi atë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG