Ndërlidhjet

Protestuesit hyjnë në ndërtesën e Televizionit Shtetëror


Protestuesit hyjnë në ndërtesën e Televizionit Shtetëror
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Në Beograd, demonstruesit që po protestonin kundër presidentit serb, Aleksandar Vuçiq u futën në ndërtesën e Radio Televizionit të Serbisë (RTS), dhe kërkuan t’iu jepet hapësirë në televizionin publik. Policia më pas i nxori ata nga ndërtesa e RTS-së. (Video: Shërbimi i Ballkanit i REL-it)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG