Ndërlidhjet

Azovstal - Fabrika ukrainase e shndërruar në fushëbetejë  

Fabrika e hekurit dhe çelikut Azovstal në Mariupol të Ukrainës. Foto:Viktor Macha (Courtesy Photo)
XS
SM
MD
LG