Ndërlidhjet

Bezos viziton hapësirën


Bezos viziton hapësirën
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Jeff Bezos ka realizuar misionin e tij revolucionar hapësinor. Miliarderi, themelues i Amazon-it, dhe tre bashkudhëtarë të tij, zbritën në shkretëtirën e Teksasit, pas një fluturimi prej 11 minutash nën orbitën e Tokës. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG