Ndërlidhjet

Blinken - diplomati që do t’i rindërtojë aleancat ndërkombëtare


Blinken - diplomati që do t’i rindërtojë aleancat ndërkombëtare
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:07 0:00

Senati amerikan ka konfirmuar Antony Blinken si sekretar të ri të Shtetit. Blinken është një diplomat karriere dhe këshilltar i vjetër i presidentit Joe Biden. (Përgatitën: Valona Tela, Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG