Ndërlidhjet

Bllokimi i qytetit të Tuzit


Bllokimi i qytetit të Tuzit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

Policia malazeze ka shkuar të enjten në mëngjes në Komunën e Tuzit, në Mal të Zi, në përpjekje për të mbyllur disa biznese të gastronomisë, të cilat ishin të hapura pavarësisht masave të marra nga Ministria e Shëndetësisë, për luftim të koronavirusit.Kësaj mase i është kundërvënë kryetari i Komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj, dhe disa qytetarë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG