Ndërlidhjet

Brenda një "bodrumi ekzekutimesh" në Ukrainë


Brenda një "bodrumi ekzekutimesh" në Ukrainë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Një kamp veror fëmijësh në Ukrainë është vend i një barbarizmi tjetër të tmerrshëm. Në një bodrum, kishte trupa të pajetë me duart e lidhura prapa shpinës dhe me vrima plumbash në kokë. Autoritetet ukrainase kanë thënë se ky ishte krim lufte i kryer nga forcat ruse. Kujdes: Përmbajtja mund të jetë shqetësuese për disa shikues! (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG