Ndërlidhjet

Bolton: Uashingtoni nuk do të përfshihet në idenë për shkëmbim territoresh


Bolton: Uashingtoni nuk do të përfshihet në idenë për shkëmbim territoresh
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00

Këshilltari për Siguri Kombëtare në Shtëpinë e Bardhë, John Bolton ka thënë të premten në Kiev se Uashingtoni nuk do të përfshihet në idenë për shkëmbim territoresh në mes të Kosovës dhe Serbisë. Sipas tij, SHBA-ja nuk përjashton korrigjimet territoriale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG