Ndërlidhjet

Natë me borë në Prishtinë...

Reshjet e borës që filluan paraditen e së shtunës dhe vazhduan gjatë gjithë ditës, i dhanë pamje të bukur qytetit të Prishtinës. Radio Evropa e Lirë ju sjell foto të realizuara natën nga vende të ndryshme nëpër Prishtinë.

Trego më shumë

16x9 Image

Bekim Bislimi

Bekim Bislimi ka lindur më 20. 03. 1968 në Vërban të Vitisë. Prej muajit dhjetor të vitit 2001 e deri më tash punon si korrespondent i Radios Evropa e Lirë, për shërbimin në gjuhën shqipe.

XS
SM
MD
LG