Ndërlidhjet

Bosnja përfshin Interpol-in në hetimet për armatimin e Radoiçiqit


Bosnja përfshin Interpol-in në hetimet për armatimin e Radoiçiqit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Policia Federale e Bosnje e Hercegovinës është duke verifikuar informacionet nëse armët e përdorura më 24 shtator në sulmin ndaj Policisë së Kosovës në Banjskë të Zveçanit në veri të Kosovës, kanë ardhur nga Tuzlla. Në këtë hetim është përfshirë edhe Interpoli, organizata botërore e policisë. (Përgatitën: Shkelqim Hysenaj dhe Ibrahim Berisha).

XS
SM
MD
LG