Ndërlidhjet

Bota e shokuar nga dhuna në Uashington


Bota e shokuar nga dhuna në Uashington
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Protestat e dhunshme dhe sulmi në Kongresin e Shteteve të Bashkuara ka shokuar shumë liderë dhe qytetarë në gjithë botën. Përgatiti: Taulant Qenaj dhe Arben Hoti

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG