Ndërlidhjet

Solidaritet dhe trishtim: Bota i përcjell Parisit dashurinë e saj

Përdoruesit e rrjetit social në të gjithë botën kanë krijuar postime dhe imazhe ku shprehin solidaritetin dhe mbështetjen me popullin e Francës, pas sulmeve terroriste në Paris, ku u vranë 127 persona dhe u plagosën shumë të tjerë. Këtu është një përzgjedhje e tyre.

XS
SM
MD
LG