Ndërlidhjet

Bota mobilizohet për të ndihmuar Turqinë dhe Sirinë

Ekipe me specialistë nga vende anembanë botës janë mobilizuar për të ofruar ndihmë në operacionet e kërkim-shpëtimit në Turqi e Siri, ku shumë njerëz mbetën të ngujuar nën rrënoja pas tërmetit vdekjeprurës të 6 shkurtit. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG