Ndërlidhjet

Bota po përgatitet për ashpërsim të koronavirusit


Bota po përgatitet për ashpërsim të koronavirusit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Numri i të infektuarve me COVID-19 ka kaluar 40 milionë; një studim ka treguar se ilaçi antiviral remdesivir nuk ka pasur ndonjë efekt të madh në mjekimin e të infektuarve dhe Rusia ka miratuar edhe një vaksinë të dytë pas provave fillestare. (Përgatiti: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG