Ndërlidhjet

Personazhet e çative të Pragës

Me pjesën më të madhe të botës të mbyllur për udhëtim, për shkak të pandemisë së koronavirusit, foto-reporteri i Radios Evropa e Lirë, Amos Chapple, ka eksploruar Pragën dhe personazhet e çative të saj, që me shekuj qëndrojnë "të izoluar" mbi rrugët e lashta të qytetit.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG