Ndërlidhjet

Çekët zbulojnë test të ri për COVID-19


Çekët zbulojnë test të ri për COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Një institut mjekësor në Republikën Çeke ka zhvilluar një test më pak të mundimshëm për sëmundjen COVID-19. Testi bëhet duke gargaritur pështymën dhe jo përmes spirales në hundë. (Përgatitën: Valona Tela, Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG