Ndërlidhjet

Çfarë dimë për të dyshuarit për sulmin në Moskë


Çfarë dimë për të dyshuarit për sulmin në Moskë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Radio Evropa e Lirë ka biseduar me të afërm dhe ka shikuar llogaritë në mediat sociale të disa prej tetë burrave që janë akuzuar për të shtënat në Moskë, si pasojë e të cilave u vranë të paktën 140 persona në sallën e koncerteve Crocus, më 22 mars. (Përgatiti: Trim Haliti)

XS
SM
MD
LG