Ndërlidhjet

Rreziku nga cigaret elektronike


Rreziku nga cigaret elektronike
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po shqyrtojnë ndalimin në tërësi të cigareve elektronike. Këto cigare janë bërë të famshme te moshat e reja, si dhe tek ata që duan ta ndalojnë tymosjen e cigareve klasike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG