Ndërlidhjet

Çka është Gjykata Speciale e Kosovës?


Çka është Gjykata Speciale e Kosovës?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Duke filluar nga data 14 janar, disa ish-luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës do të dëshmojnë para një prokurori special në Hagë. Por, si do të funksionojnë Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit të Specializuar të Kosovës në territorin holandez?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG