Ndërlidhjet

Çka ju pengon në mjedisin ku jetoni?


Çka ju pengon në mjedisin ku jetoni?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Prishtina nuk i përmbush standardet e një kryeqyteti të denjë. Kështu u shprehën të anketuarit për rubrikën e përjavshme “VOX” të Radios Evropa e Lirë, sipas të cilëve kryeqyteti është vend që ka shumë mbeturina, komunikacion të ngarkuar dhe ajër të ndotur.(Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG