Ndërlidhjet

COVID-19 dhe gripi sezonal mund të sjellin pandemi të dyfishtë


COVID-19 dhe gripi sezonal mund të sjellin pandemi të dyfishtë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:37 0:00

Vdekjet në botë nga COVID-19 kanë kaluar shifrën prej një milion. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë ky numër mund të dyfishohet nëse nuk përdoren të gjitha masat parandaluese. Zyrtarë nga Bashkimi Evropian paralajmërojnë për një “pandemi të dyfishtë” në kohën kur gripi sezonal është duke filluar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG