Ndërlidhjet

Bota, mes rritjes së rasteve dhe synimeve për zhvillim të vaksinës për COVID-19


Bota, mes rritjes së rasteve dhe synimeve për zhvillim të vaksinës për COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:40 0:00

Disa vende evropiane kanë vendosur përsëri kufizime ndërsa rastet me sëmundjen COVID-19 po rriten; një zyrtar shëndetësor amerikan thotë se maskat mund të rezultojnë më efikase sesa vaksina; dhe një sistem i ri i testimit të lëvizshëm premton rezultate të shpejta dhe të sakta. (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG