Ndërlidhjet

'Më vonë mund të mos ndodhë kurrë'

Ukrainasit po martohen në një numër rekord, mes pushtimit rus dhe shumë nga ta ndihen më të vendosur se kurrë për të festuar për dashurinë dhe jetën. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Trego më shumë

XS
SM
MD
LG