Ndërlidhjet

Deklaratat kyçe të vitit 2020


Deklaratat kyçe të vitit 2020
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:15 0:00
Linku direkt

Konfliktet ushtarake, tensionet e larta politike dhe mosmarrëveshjet mes vendeve fqinje kanë vazhduar të përbëjnë problem edhe më 2020. Koronavirusi ka qenë po ashtu temë kyçe e diskutimeve përgjatë gjithë vitit.

XS
SM
MD
LG