Ndërlidhjet

Deklaratat e Putinit dhe Vuçiqit


Deklaratat e Putinit dhe Vuçiqit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

“Rusia pajtohet që Beogradi dhe Prishtina të arrijnë një marrëveshje të pranueshme reciproke në përputhje me Rezolutën 1244”, tha presidenti rus Vladimir Putin në Beograd. Kurse presidenti serb Aleksandar Vuçiq theksoi se, “Serbia është gjithmonë e gatshme për negociata dhe kompromis, por nuk pajtohet me poshtërimin”.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG