Ndërlidhjet

Delta po përhapet teksa bota heq kufizimet


Delta po përhapet teksa bota heq kufizimet
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:54 0:00

Shumë vende po raportojnë raste të shtuara me variantin Delta, mirëpo disa vende kanë relaksuar masat e pandemisë. Në Francë dhe Gjermani u organizuan protesta të dhunshme kundër vaksinimit të obligueshëm për të hyrë në disa vende publike, kurse në SHBA ata që marrin vaksinën shpërblehen me nga 100 dollarë. (Përgatiti: Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG