Ndërlidhjet

Deri kur taksë 100 për qind për importet e Serbisë dhe Bosnjës?


Deri kur taksë 100 për qind për importet e Serbisë dhe Bosnjës?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

A do të zgjasë taksa prej 100 për qind e vendosur nga Qeveria e Kosovës për importet e Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG