Ndërlidhjet

Dështon takimi i presidentit Trump me udhëheqësit demokratë


Dështon takimi i presidentit Trump me udhëheqësit demokratë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

Presidenti i Shteteve të Bashkuara Donald Trump e lëshoi takimin me udhëheqësit demokratë, Nancy Pelosi dhe Chuck Schumer, pasi ata sërish nuk u pajtuan me ndërtimin e murit në kufirin me Meksikën. Më pas Trump shkroi në Twitter: "Sapo e lëshova takimin me Chock dhe Nancy, ishte një humbje kohe”.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG