Ndërlidhjet

Baltiku gurgullon pas rrjedhjeve të gazit rus


Baltiku gurgullon pas rrjedhjeve të gazit rus
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Qeveritë evropiane dyshojnë për sabotim nga Rusia, pasi tri linja nënujore të Rrjedhës Veriore, e cila e furnizon Gjermaninë me gaz rus, pësuan dëme “të paprecedente” brenda një dite, më 27 shtator. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Ibrahim Berisha)

XS
SM
MD
LG