Ndërlidhjet

Dhunë gjatë protestave kundër reformës së pensioneve në Francë


Dhunë gjatë protestave kundër reformës së pensioneve në Francë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Mbi një milion persona, sipas autoriteteve, protestuan në Francë gjatë 23 marsit, pasi presidenti Emmanuel Macron u zotua të çojë përpara planin e tij për reformën e pensioneve, me gjithë përshkallëzimin e zemërimit në të gjithë vendin. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG