Ndërlidhjet

Dilemat për variantet e reja të COVID-19


Dilemat për variantet e reja të COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:56 0:00

Një variant i ri i koronavirusit në Kaliforni iu bashkohet varianteve të tjera, si një arsye shtesë shqetësimi; shkencëtarët amerikanë thonë se dy maska janë më efektive sesa një; OBSH-ja përgatitet të lëshojë një raport përfundimtar mbi origjinën e koronavirusit në Kinë, derisa vazhdon shpërndarja e vaksinave në të gjithë botën. Shumë vende, ndërkohë, kanë vendosur për vaksinën ruse Sputnik V. Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Bujar Tërstena

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG