Ndërlidhjet

Dita e Evropës


Dita e Evropës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

Më 9 maj, Kosova feston ditën e krijimit të Bashkimit Evropian dhe kjo datë është ditë pushimi. Por, për qytetarët e BE-së kjo është vetëm një ditë e zakonshme pune.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG