Ndërlidhjet

Festa e Flamurit përmes fotografive

Në Kosovë sot po shënohet Dita e Flamurit dhe 105-vjetori i pavarësisë së Shqipërisë. Radio Evropa e Lirë, përmes fotografive ju sjell atmosferën festive në Prishtinë.

XS
SM
MD
LG