Ndërlidhjet

Rreth 81 refugjatë gjatë vitit të strehuar në Kosovë


Rreth 81 refugjatë gjatë vitit të strehuar në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Qendra e Azilkërkuesve në Magurë të Lipjanit, gjatë këtij viti ka strehuar 81 refugjatë nga vendet e Lindjes së Mesme, kryesisht nga Afganistani dhe nga Siria. Aktualisht në këtë Qendër janë të strehuar 22 refugjatë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG