Ndërlidhjet

Dita e Shën Gjergjit – festë e rinisë dhe së bukurës

Disa vajza duke vallëzuar në Dragash, në ditën e Shën Gjergjit. Foto:Refki Alija (RFE/RL)
XS
SM
MD
LG