Ndërlidhjet

Trump flet për strategjinë e SHBA-së në Afganistan dhe Pakistan


Trump flet për strategjinë e SHBA-së në Afganistan dhe Pakistan
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka paraqitur strategjinë e re të SHBA-së për Afganistan dhe Pakistan. Trump e ka paralajmëruar Pakistanin se po ofron “strehë të sigurt për agjentët e kaosit, dhunës dhe terrorit”. (Video: AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG