Ndërlidhjet

Trump paralajmëron Korenë e Veriut


Trump paralajmëron Korenë e Veriut
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:31 0:00

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump thotë se ndaj kërcënimeve të ardhshme të Koresë së Veriut ndaj SHBA-së, do t’i kundërpërgjigjet me “zjarr dhe tërbim, ashtu siç bota nuk ka parë kurrë më parë”. Trump i bëri këto komente në Bedminister, New Jersey më 8 gusht. (Video: AP)

XS
SM
MD
LG