Ndërlidhjet

Trump: Ne i fituam zgjedhjet


Trump: Ne i fituam zgjedhjet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:20 0:00

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se ai dhe ekipi i tij kanë qenë duke u përgatitur për të festuar rezultatin e zgjedhjeve presidenciale. Ndonëse nuk ka ofruar të dhëna, ai ka thënë se zgjedhjet amerikane janë duke u manipuluar. (Përgatiti: Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG